Prepravujte výhodne a bez obmedzenia

Najrýchlejšia, najbezpečnejšia, najlacnejšia a najnovšie aj najvyužívanejšia – to sú všetky „naj“ leteckej prepravy. Práve letecká preprava je ideálne riešenie pri premiestňovaní z krajiny do krajiny, z kontinentu na kontinent.

Prepravujte výhodne a bez obmedzenia
Prepravujte výhodne a bez obmedzenia (Foto: unsplash.com)

Aby nebolo lietanie len najlacnejšie, ale aj extrémne výhodné, pozrite si naše typy, ako nájsť na internete lacné letenky do ktoréhokoľvek kútu sveta. Na osobné účely a samozrejme aj na rýchlu leteckú prepravu tovarov.

1. Kontrolujte sociálne siete – Na vašom Facebooku, Twitteri či Instagrame sledujte všetky stránky, ktoré zdieľajú informácie o lacných letenkách po celom svete. Začnite sledovať aj oficiálne stránky leteckých spoločností, o svojich akciách často informujú.

2. Zájdite na vyhľadávače leteniek – Ak chcete niekde vyraziť pozerajte tieto vyhľadávače pravidelne. Vždy si však letenku skontrolujte aj na stránke konkrétnej leteckej spoločnosti, niekedy sa vám podarí letenku získať ešte lacnejšie.

3. Nelietajte len v sezóne – Letná destinácia môže znamenať aj štyridsať stupňové teploty. Ak nechcete len ležať na pláži ale tiež spoznávať, vyrazte si napríklad do Atén či Ríma vo februári, stále je tam príjemné jarné počasie, ktoré je ideálne na spoznávanie architektúry a kultúry.

4. Nelietajte späť cez víkend – Jedno z hlavných pravidiel je, nelietajte cez víkendy. Je to taká klasika, letieť v pondelok a na konci týždňa sa vrátiť späť. Pokiaľ vás práca nebrzdí, vyrazte si inokedy . Veď prečo nezačať dovolenku v stredu a vrátiť sa napríklad v utorok? Práve letenky, keď odlietame v pondelok a vraciate sa v nedeľu, sú najdrahšie. Medzinárodná preprava nám to umožňuje.

5. Inkognito okno – Hľadali ste letenky cez Pelikan.sk, našlo vám spiatočný let z Bratislavy do Barcelony za 140 eur a po dvadsiatich minútach vám našlo ten istý let za 160 eur? Nie, letenky nezdraželi, môžu za to cookies. Používajte preto vždy inkognito okno. Na stránkach konkrétnych leteckých spoločností to zrejme neplatí, ale opatrnosti nikdy nie je dosť.

Význam a kvalita medzinárodnej prepravy sú na nezaplatenie a pokiaľ sa ju rozhodnete použiť, nájdite si vhodného poskytovateľa služieb. Pre vaše firemné potreby a pomoc pri preprave tovaru je tu speed-line.sk

Text: PR