Spoločnosť na druhú

Púšťate sa do veľkých vôd, ale neviete v nich plávať? Bojíte sa, že vás prúd vody stiahne na dno, poprípade rýchlo odplaví? Ako prekonať strach? Ako sa už prestať konečne báť? Mnoho nezodpovedaných otázok. Veď nie je to len obyčajné plávanie, ktoré vás dokáže naučiť inštruktor plávania, ale plávanie v podnikateľských vodách, ktoré bývajú často krát zradné. Ak neviete plávať, a práve preto sme tu my , aby sme vám poradili v plávaní v búrlivých vodách podnikania. Chyťte sa skaly a pozerajte!

Spoločnosť na druhú
Spoločnosť na druhú (Foto: unsplash.com)

Aká to je tá spoločnosť na druhú?

Myslíte, že máme na mysli dve spoločnosti? Nie, mýlite sa. Naším cieľom bolo odkázať na spoločnosť M2 Business, ktorá je jednotka v zakladaní spoločností. Nechcete sa trápiť s toľkým množstvom vybavovania, ktoré vás čaká? Chcete s kľudom vstúpiť do podnikateľskej rieky bez toho, aby vás to hneď vtiahlo? Tak sa obráťte nabok, spoločnosť M2 Business vám podáva pomocnú ruku. Chce vám založiť firmu, tak to neodmietajte!

Poplatky, takzvané dane

Neviete čo sú to dane? Dane sú platby, ktoré vyberá štát v prospech verejných rozpočtov. Aj vy ako podnikateľ máte zo zákona povinnosť odvádzať štátu dane. Čo však robiť, ak by sa vám náhodou prestalo dariť a vaša firma by bola neaktívna, teda nastala by u vás stagnácia a rozhodli by ste sa ukončiť podnikateľskú činnosť? Nevravíme, že sa to môže stať, avšak je dobré vedieť popredu čo robiť ak by sa náhodou niečo takéto stalo. Mali by ste neaktívnu spoločnosť a aj napriek tomu by ste museli platiť licenčné poplatky? Skúste si prečítať o daňových licenciách. Nič za to nedáte, strávite pri tom iba pár minút života. Je dobré, aby ste boli obozretní! Takéto opatrenia robte len v krajných prípadoch. Ak sa vám v podnikaní darí, nič vám nebráni si kúpiť virtuálne sídlo. Čo tým získate?

Prestíž a meno

Pýtate sa, čo získate tým, že si kúpite virtuálne sídlo? Získate tým prestíž. Vaša firma pocíti nárast a vy sa budete z toho len tešiť. Kde sú najlepšie virtuálne sídla? Kde si máte vybrať? Najlepšie je si vybrať virtuálne sídlo v Bratislave. Už len z toho dôvodu, že Bratislava je naše hlavné mesto a práve tam sa sústreďuje podľa verejnej mienky najviac prestížnych firiem. Tak prečo to neskúsiť a nekúpiť si tam virtuálne sídlo?

Text:PR