Tikajúce hodinky

Čas neúprosne beží a vy nechcete aby váš podnikateľský plán upadol do zabudnutia? Myslíte si, že ak sa znova vyspíte zabudnete všetko? Nečakajte na založenie firmy na Slovensku, skúste si založiť offshore spoločnosť. My vám doporučujeme offshore spoločnosť. Dajte na nás. Pýtate sa prečo? Neviete aká to je tá offshore spoločnosť? My vám to prezradíme. Neprestávajte čítať ďalej.

Tikajúce hodinky
Tikajúce hodinky (Foto: companyformation.sk)

Rýchle založenie

Predstavujete si, aké dlhé rady by ste museli vystáť, kým by ste vybavili potrebné dokumenty na úradoch? Koľko papierov by sa pred vami nahromadilo? Koľko by ste ich museli podpísať! Pri tejto vám už aj hríby rastú na hlave. Nedovoľte to. Jednoducho si skúste založiť offshore spoločnosť. Offshore spoločnosť je spoločnosť, ktorú si slovenský podnikateľ založí v zahraničí. Prináša mnoho výhod, už len z toho dôvodu sa budúci nádejní podnikatelia obracajú na pomoc v podnikaní od iných štátov. Ktorý zo štátov by ste si vybrali na založenie vašej spoločnosti?

Britský svet

Británia? Pýtate sa ako to súvisí s offshore spoločnosťou? Veľká Británia je najrozvinutejšia krajina z európskych krajín, a práve preto láka budúcich podnikateľov k vykonávaniu podnikateľskej činnosti. Odrádza vás podnikanie na Slovensku z dôvodu platenia vysokých daní? Chcete si podnikaním finančne prilepšiť, ale platenie vysokých daní vám to neumožňuje? V založení offshore spoločnosti vo Veľkej Británii vidíme najlepšie riešenie pre vás budúci podnikatelia!

Upršaná krajina nie je pre vás to pravé orechové a premýšľate, v ktorej krajine by ste si ešte mohli založiť spoločnosť a bolo by to pre vás výhodné? Zavedieme vás tam, nechajte sa viesť.

Slnkom zaliata krajina

Slnkom zaliatých krajín máme v Európe viac, ale my vás zavedieme na ostrov, ktorý sa v slnečných lúčoch topí. Kde? Predsa na Cyprus. Pre koho je najvýhodnejšia na offshore podnikanie? Najvýhodnejšia je pre krajiny, ktoré patria do Európskej únie, čiže platí to aj pre nás, Slovákov. Tak nad čím ešte váhate? Kontaktujte spoločnosť Company Formation! Ich ochotný personál vám zabezpečí založenie spoločnosti na Cypre skôr ako narátate do desať. Veru rýchle, čo poviete?

Nečakajte a začnite podnikať hneď a zaraz, či už v Británii alebo na Cypre! Veľa šťastia!

Text:PR