Registračné sídlo firmy sa oplatí, pretože zmení fungovanie spoločnosti k lepšiemu ako nikdy

Podnikáte alebo ste sa ešte len o tom s niekým bavili? „Plávať“ vo vodách tohto špecifického prostredia je niekedy dosť náročné a len základné plavecké kurzy vám určite nepostačia. Šikovný podnikateľ a manažér si s tým ale vie veľmi dobre poradiť. Uvedomuje si, že bez jednoduchšieho systému riadenia svojej spoločnosti sa ďaleko nedostane a snaží sa ho čo najskôr získať. Urobiť tak môžete aj vy.

Registračné sídlo firmy sa oplatí, pretože zmení fungovanie spoločnosti k lepšiemu ako nikdy
Registračné sídlo firmy sa oplatí, pretože zmení fungovanie spoločnosti k lepšiemu ako nikdy (Foto: mojesidlo.sk)

Čo je registračné sídlo firmy?

Potrebujete ho k založeniu spoločnosti ako „soľ“. Je to adresa, na ktorej bude zaregistrovaná vaša firma a zapísaná s ňou do obchodného registra. Ak sa obávate, že by tá vaša súkromná adresa na tieto účely nebola vhodná, môžete si prenajať registračné sídlo v Bratislave. Je to forma virtuálnej adresy, s evidenčným charakterom, vďaka ktorej si splníte aj zákonom stanovené podmienky. Ten zriadenie takéhoto prenájmu povoľuje.

Ušetríte viac ako si myslíte

Už ste sa niekedy informovali o výške prenájmu klasických priestorov bežnej kancelárie. Čo i len minimálna plocha v tom lepšom meste vás bude stáť niekoľko stoviek eur mesačne. To však nie je všetko. Logicky si k tomu pripočítajte prevádzkové náklady. Koľko zaplatíte za odber energie, tepla, vody a iných poskytovaných služieb, ako je napríklad pripojenie na internet.

Forma online riadeného a výhodnejšieho sídla firmy s pevnou adresou vás od všetkého spomínaného odbremení. Minimálny mesačný poplatok od 7,90 €/ mesiac nie je ani zlomok toho, čo by ste inak museli z vášho účtu mesačne vybrať.

Navyše je toto sídlo šetrné aj z hľadiska času, ktorého už ani začínajúci podnikatelia nemajú práve veľa. Všetko sa to však dá k vašej spokojnosti kulantne vyriešiť. Stačí si prenajať túto virtuálnu kanceláriu, v ktorej vyškolený personál riadi vašu poštu, e-maily a všetko potrebné. Navyše získate poštovú schránku s označením, vďaka ktorému vás v dobrej lokalite nájde nejeden potenciálny obchodný partner. Čo viac si priať, keď takéto sídlo môžete na tieto účely bez problémov využívať.

Text:PR