Všetko pre vašu kvalitnú tlač

Pri vytlačených dokumentoch nie je dôležitý iba ich obsah. Dôležitá je aj kvalita tlače. Kvalitná tlač vás bude dobre reprezentovať pred vašimi obchodnými partnermi a zákazníkmi. Dobre vyzerajúcu tlač dosiahnete použitím kvalitných tonerov.

Všetko pre vašu kvalitnú tlač
Všetko pre vašu kvalitnú tlač (Foto: gras.sk)

Kompatibilné tonery

Kompatibilné tonery vyrábajú neznačkoví výrobcovia. Pre konkrétny typ tlačiarne je však dobrý kompatibilný toner rovnako vhodný ako originálny toner. Kompatibilný toner sa vyrába z nových dielov. Magnetický valec, čipy a stierky sú zapečatené. Kompatibilné tonery odporúčame nakupovať od overených výrobcov. Seriózny prístup spoznáte podľa poskytnutej záruky na tlač. U niektorých predajcov je to až 36 mesiacov. Toner by mal tiež mať certifikát kvality.

Výhody kompatibilných tonerov

  • znižujú náklady pri zachovaní kvality tlače,
  • vytlačia viac strán než originálne tonery.

Tonery Samsung

Značka Samsung je známa svojou kvalitou. Nie je tomu inak ani pri výrobe tonerov do tlačiarní. V ponuke tonerov Samsung nájdete nízkokapacitné tonerové kazety pre tlač 700+ strán ale aj tonerové kazety s výťažnosťou až 20 000 strán.

Tonery Samsung sú tonery od renomovaného výrobcu. Sú držiteľmi certifikátu o ekologickom výrobku. Ponúkajú maximálnu spoľahlivosť a výbornú čitateľnosť každého výtlačku. Vaša tlač bude mať ostré detaily a čistý text. Tonery Samsung sú zárukou kvality čiernobielej aj farebnej tlače.

Vaša tlačiareň je s originálnymi tonermi Samsung chránená pred poškodením. Na každý toner sa vzťahuje záruka. Originál od výrobcu vašej tlačiarne zaručuje bezproblémovú aplikáciu tonera.

V prípade, že by snáď k nejakému problému došlo, je tu nepriestrelná reklamácia. Svetoví výrobcovia majú pre tieto účely vypracovaný funkčný systém, takže si môžete byť istí, že za svoje peniaze nakoniec naozaj budete kvalitne tlačiť.

Dostanete očakávaný štandard. Farby majú presne ten odtieň, na ktorý ste zvyknutí a z jednej náplne do tlačiarne vytlačíte vždy rovnaké množstvo strán. Skrátka viete, na čom ste.

Text:PR