Ako si vybrať dobrý toner?

Náklady na tlač sú položkou vo výdavkoch u každého podnikateľa. Ako ich znížiť a zachovať pritom rovnakú kvalitu tlače? Odpoveď na túto otázku sa dozviete z nášho článku.

Ako si vybrať dobrý toner?
Ako si vybrať dobrý toner? (Foto: naplne-do-tlaciarni.sk)

Originálne tonery do tlačiarne

Pri kúpe spotrebného tovaru, akým sú aj tonery do tlačiarne, sú pre zákazníka dôležité dva faktory. Sú nimi kvalita a cena. Ak požadujete vysokú kvalitu, pravdepodobne budete chcieť kúpiť originálny toner do tlačiarne. Pochádza priamo od výrobcu konkrétnej tlačiarne a môžete sa preto spoľahnúť, že sa pri jeho výmene či tlači nestretnete so žiadnymi problémami. Mnohých zákazníkov však od jeho kúpy odradí vyššia cena.

Lacnejšie alternatívne tonery

Ak požadujete čo najnižšie náklady na tlač pri zachovaní porovnateľnej kvality, tou správnou voľbou bude alternatívny produkt. Alternatívne tonery do tlačiarne sa predávajú za podstatne nižšiu cenu.

Vďaka tomu sa vaše náklady na tlač niekoľkonásobne znížia. Nevýhodou je, že sa môže stať, že indikátor hladiny náplne nebude pracovať správne. Čo sa kvality tlače týka, nemusíte sa obávať zníženej kvality. Tlač je ostrá, bez šedých fľakov alebo rozmazaných písmen.

Tonery OKI

Značka tlačiarní, faxov a skenerov OKI je zárukou kvalitného produktu. Tlačiarne OKI ponúkajú tlač s vysokým rozlíšením farieb vo výbornej kvalite. Výhodou je tiež ekonomická prevádzka a jednoduchá výmena tonerov. Na trhu nájdete originálne aj alternatívne tonery OKI. Pri kúpe alternatívneho produktu vyberajte u overených predajcov, ktorí predávajú produkty s certifikovanou kvalitou.

Alternatívne tonery OKI sú vzhľadom na to, že ich nevyrába výrobca tlačiarne, lacnejšie. Spĺňajú však medzinárodné štandardy. Vyrábajú sa z nových komponentov. Nemusíte sa báť ani ich kompatibility s vašou tlačiarňou alebo jej poškodenia. Vďaka tomu získate porovnateľnú kvalitu tlače ako u originálnych tonerov. Na kvalitné tonery OKI je poskytovaný 24 mesačná záruka.

Text:PR