Čo sú multiloftové vizitky

Nočná mora každej vizitky je, že jej novým domovom bude smetiak. Pokiaľ nechcete, aby vaša vizitka skončila len niekde zapadnutá bez žiadneho účinku, potrebujete sa odlíšiť. A to od všetkých firiem čo najlepšie a dostať sa do hláv čo najviac potencionálnym klientom. Začať môžete dizajnom, tvarom, veľkosťou, ale aj hrúbkou a zvoleným materiálom. To všetko rozhoduje, či práve vášmu telefónu zavolá nový zákazník.

Čo sú multiloftové vizitky
Čo sú multiloftové vizitky (zdroj: Shutterstock.com)

Pokiaľ hľadáte niečo extra – multiloftové vizitky

Neuspokojíte sa len tak s kadejakým dizajnom? Dbáte na to, aby všetky procesy vo firme fungovali čo najlepšie? Potom aj multiloftová vizitka bude niečo pre vás. Zaručí, že vás budú klienti vidieť ako skutočne iných. Tak, že si dáte záležať a vaše podnikanie je skutočne profesionálne. Stačí sa na ňu len pozrieť či chytiť si ju a zistíte, že výnimočnosťou priam žiari. V čom ešte skrýva svoje kladné stránky? Čítajte pozorne, aby vám nič dôležité neušlo.

Dlhodobá životnosť

Multiloftová vizitka vyniká dlhodobou životnosťou v porovnaní s klasickou. To hlavne vďaka 2 faktorom a to využitie kvalitného materiálu a použitia viacerých vrstiev. Preto sa často prezýva aj ako vrstvená vizitka. Najčastejšie sa tieto vrstvené vizitky vytvárajú z 3 až 5 vrstiev papiera. Tie sú dokonale uložené na sebe, aby vytvorila kvalitný celok. Do vašich rúk sa tak dostane extra hrubá vizitka, ktorú si na dotyk rozhodne nepomýlite so žiadnou inou.

Klasická veľkosť takejto vizitky je 85 x 55 a 90 x 50 milimetrov. Ak si takúto veľkosť dokážete predstaviť, tak viete, že ju bez problémov strčíte do každého vrecka. Vďaka svojim viacerým vrstvám sa nepoškodí a zachová pôvodný tvar. Môžete sa s ňou naučiť otvárať sklenené fľaše s pivom! 

Možnosť sa kreatívne vyblázniť

Tak, ako na klasickej vizitke, aj táto ponúka voľnú plochu. Je tak len na vás aké farby zvolíte, kam umietsnite text. Hlavne nezabudnite, aby to korešpondovalo s vašou spoločnosťou. Taktiež si zvlášť môžete zvoliť farby vrstiev papiera. Vytvorte tak zaujímavý a originálny celok, ktorý vám pomôže zbaviť sa konkurencie raz a navždy.

Pracujete alebo vlastníte veľkú firmu? Poprípade ste živnostník a všetko je len na vašich pleciach? Či už vyrábate benzín alebo len pečiete torty pre svojich najbližších, multiloftová vizitka je pre vás. Slúži ako osobná a firemná vizitka. Alebo ako spomínaný otvárak na pivo. Pokiaľ ale nechcete, aby vaša vizitka takto skončila, nevynechajte nasledujúci krok. 

Profesionálne či improvizované vizitky

Chápeme, že nie každý sa narodil s talentom na dizajn. Niekto v škole vynikal v telesnej výchove, niekto v umení, speve alebo v matematike. Pokiaľ nepatríte medzi tých, ktorí dizajnovo vynikajú, nič sa nedeje. Internet vám podáva pomocnú ruku, ktorú sa oplatí prijať. Máte na výber dve možnosti. Zaplatiť si profesionálneho grafika, ktorý vám dizajn navrhne za niekoľko eur. Alebo sa inšpirujete internetom a pokúsite sa vytvoriť niečo sami.

Pokiaľ sa dáte na cestu samotára a rozhodnete sa pre vytvorenie vlastného dizajnu, nezabudnite na podstatné veci. Napríklad to neprežeňte s písmom. Zbytočne nepoužívajte rôzne druhy písma na jednu vizitku. Rovnako dbajte, aby daný font bol dobre čitateľný. Nezabudnite, že aj zadná časť vizitky je tiež vizitka, ktorú môžete nadizajnovať. V poslednom rade zakomponujte na vizitku QR kód. V modernej dobe nevyhnutné pre váš biznis.

Komerčný článok