Trend online štúdia stále narastá. Študovať online môžete aj MBA

Nedávna pandémia nám ukázala, že študovať v online priestore so sebou prináša, samozrejme, isté nevýhody, ale prevyšuje aj množstvo pozitívnych dopadov. Nielen stredné, či vysoké školy sa na túto situáciu adaptovali, momentálne je silnejúcim trendom presúvať štúdium do online priestoru aj v manažérskych programoch. Študovať MBA tak môžete aj vy z pohodlia vášho domova. Nielen, že ušetríte čas a peniaze, ale študujete moderne, efektívne a pohodlne. Business Institut predstavuje kvalitné a moderné 100% online MBA štúdium.

Trend online štúdia stále narastá. Študovať online môžete aj MBA
(zdroj: Shutterstock.com)

100% online štúdium MBA, ktoré je svojím obsahom a kvalitou plne porovnateľné s klasickou kombinovanou formou štúdia. Študujte pohodlne a odkiaľkoľvek online, bez nutnosti osobnej účasti na lektorských stretnutiach. Štúdium spĺňa modernú formu prakticky zameraného vzdelania pre manažment, špecialistov, podnikateľov, vedúcich zamestnancov a ďalších záujemcov, ktorí si chcú rozšíriť svoje znalosti a skúsenosti. Štúdium je ukončené získaním prestížneho titulu MBA.

Nespornou výhodou online MBA štúdia na Business Institut je výber programov a dĺžka štúdia. V súčasnosti si môžete vybrať až zo 17 online MBA programov, dĺžka štúdia je na rozdiel od konkurencie iba 1 rok. Počas jedného roka si prejdete viacerými oblasťami biznisu, dozviete sa know-how od profesionálov a lektorov z praxe, získate množstvo cenných vedomostí a poznatkov, rozviniete svoje zručnosti, komunikáciu, či iné mäkké zručnosti. To všetko z pohodlia svojho domova, či kancelárie. Štúdium v tejto forme je efektívne a mimoriadne vhodné aj pre tých najvyťaženejších práve preto, že sa plne prispôsobuje časovým možnostiam jednotlivca. Zahájenie štúdia je veľmi jednoduché. Začať môžete prakticky kedykoľvek, stačí vyplniť prihlášku a študujte. Nie je potrebné čakať na cyklus, či iných záujemcov.

Prečo si zvoliť Business Institut?

Kvalitné štúdium zamerané na prax – Business Institut sa radí medzi najväčšie a najstaršie MBA školy v Českej republike.

• Prioritou školy je špičkový lektorský tím, odovzdané znalosti, skúsenosti, inšpirácie a vzájomné partnerstvo. Študentom prednášajú tí najlepší zo svojich odborov, ktorí majú za cieľ odovzdávať aktuálne know-how a prakticky využiteľné poznatky.

Akreditácia – Business Institut získal renomovanú medzinárodnú akreditáciu Accreditation Service for International Schools, Colleges & Universities (ASIC), ktorá patrí medzi britské akreditačné autority a je jedna z medzinárodných akreditačných asociácií zaradených na zozname Council for Higher Education Accreditation (CHEA) v USA.

Moderná a flexibilná forma výučby – Online štúdium je plne porovnateľné s klasickým kombinovaným štúdiom. Na jeho realizáciu využíva Business Institut vlastný e-learningový systém.

Uplatnenie absolventov – Úspešným zakončením štúdia MBA absolventi zvyšujú svoju cenu na trhu práce a otvárajú sa im nové možnosti na ďalší rozvoj.

Viac dôvodov prečo sa prihlásiť k online MBA štúdia, recenzie absolventov, ako aj všetky informácie nájdete na www.businessinstitut.sk

Spravte krok k lepšej kariére, vzdelaniu, či lepšiemu životu. Pridajte sa k trendu online štúdia a podajte si prihlášku už dnes.

Komerčný článok