Plánujete letnú dovolenku? Naplánujte si aj vaše štúdium

Je polovica leta a obdobie plánovania príjemných činností, ako sú dovolenky, je v plnom prúde. Rozmýšľame, čo zbaliť, plánujeme, kam všade pôjdem a čo budeme vidieť a robiť. Leto – ideálny čas na dovolenku, oddych, ale aj napríklad na plánovanie svojho osobného rozvoja.

Plánujete letnú dovolenku? Naplánujte si aj vaše štúdium
(zdroj: Shutterstock.com)

Obdobie prázdnin a celkovo letné obdobie mnohým dáva čas si pomyselne zrekapitulovať predchádzajúci pol rok, zamyslieť sa nad plnením svojich predsavzatí a plánovať si aktivity na nadchádzajúce mesiace.

Bolo medzi vašimi predsavzatiami štúdium, či vzdelávanie sa? Ideálny čas pustiť sa do toho.

Aké štúdium si z bohatej ponuky vybrať?

Samozrejme, záleží od vašich preferencií a od toho, čo od štúdia očakávate. Pokiaľ však máte absolvovanú vysokú školu, prípadne ste skôr po strednej škole volili prax, ste ideálnym adeptom na štúdium MBA.

Počuli ste už o štúdiu MBA? Master of Business Administration (MBA) je profesijne vzdelávací program, ktorý ponúka účastníkom rozšírenie ich manažérskych vedomostí a zručností nad rámec vysokoškolského vzdelania. Či už vás zaujíma manažment, zdravotníctvo, marketing, obchod, reality, či právo, v Cambridge Business School si vyberie MBA program naozaj každý.

Prečo sa rozhodnúť pre štúdium MBA práve v Cambridge Business School?

Cambridge Business School je etablovaným a silným partnerom na poli postgraduálneho vzdelávania už od roku 2010. Za ten čas prešli jej bránami stovky úspešných absolventov, ktorí vďaka štúdiu dosiahli množstvo kariérnych úspechov, získali nové poznatky, ale i priateľstvá.

Čo môže štúdium ponúknuť vám?

Zvýšite svoju cenu na trhu práce – štúdium MBA je investíciou do vášho profesijného a osobného rastu
Budete sa učiť od najlepších – lektorský tím tvoria poprední odborníci z praxe aj akademického prostredia, ktorí predstavujú špičky vo svojom odbore, a ktorí sú ochotní študentom poskytnúť mnohoročné skúsenosti z vlastnej praxe
Bohatá ponuka študijných programov –  16 špecializovaných odborov MBA (Master of Business Administration), program DBA (Doctor of Business Administration), program BBA (Bachelor of Business Administration) a tradične uznávaný program LLM (Master of Laws)
Medzinárodný certifikát IES – absolvovaním štúdia môžete získať prestížny medzinárodný certifikát
Spojíte prácu a štúdium – flexibilná forma štúdia je prispôsobená manažérom, ktorí sú pracovne vyťažení
Efektívne a moderné štúdium – vďaka vysoko efektívnym formám výučby je študentom umožnené získať kvalitné vzdelanie za 1 rok (2 semestre)
Naviažete zaujímavé kontakty – stretnete s množstvom zaujímavých ľudí nie len priamo z vášho odboru, ale aj so špičkami českého i slovenského biznisu

Kedy je najlepšie začať so štúdiom?

Obrovskou výhodou štúdia na CBS je forma MBA štúdia. Na výber je kombinovaná forma, ako aj plne online štúdium. Je len na Vás, akú formu si zvolíte.
„V poslednej dobe, aj vzhľadom na uvoľňovanie opatrení, vidíme zvýšený záujem práve o kombinovanú formu MBA štúdia. Pripisujeme to faktu, že ľudia majú záujem o osobný kontakt, vyhľadávajú stretnutia a radi si oddýchnu od obrazoviek počítačov. Nič totiž nenahradí atmosféru výučby, kedy sa študenti a lektori stretnú a majú možnosť interagovať,“ hovorí Mgr. Jan Spour, riaditeľ Cambridge Business School.

Nový cyklus štúdia MBA začína na jeseň, je však dobré si už teraz rezervovať svoje miesto, pretože kapacita študentov je obmedzená. Pri kombinovanom štúdiu sa nemusíte báť časových obmedzení. Stretnutia s lektormi prebiehajú iba 4x do roka, zvyšok štúdia prebieha prostredníctvom interaktívneho študijného systému e-learning, ktorý kombinuje online a offline prvky. Svoje štúdium tak máte kedykoľvek k dispozícií a viete si tak štúdium prispôsobiť svojím potrebám.

Letný čas je na prihlásenie sa na štúdium MBA ideálny. Neváhajte, a okrem dovolenky si naplánujte aj vaše štúdium. Cambridge Business School sa na vás teší už na jeseň v jednom z MBA programov.

Komerčný článok