Podnikáte, skúste si prenajať virtuálne sídlo

V dnešnom svete nemôžeme robiť bez internetu nič. Stále populárnejšou je takzvaná virtuálna komunikácia. Čoraz viac ľudí sa túži zaregistrovať v novej sociálnej sieti alebo na zoznamke. Využiť ale výhody internetu a prepojenia cez sieť môžete aj v podnikaní. Prenajmite si virtuálne sídlo. Má niekoľko výhod.

Podnikáte, skúste si prenajať virtuálne sídlo
Podnikáte, skúste si prenajať virtuálne sídlo (Foto: unsplash.com)

Je lacné

Virtuálne sídlo je výhodnou ponukou pre firmy, ktoré sa práve rozbiehajú a nemusia disponovať dostatočným kapitálom, ktorý by uspokojil ich a firemné potreby. V porovnaní s klasickou kanceláriou, kde platíte za nájom, režijné náklady a prevádzku, je to cenovo dostupné virtuálne sídlo oveľa vhodnejšie.

V ničom vás neobmedzuje

Ako firma na svoje fungovanie registračné sídlo potrebujete. Musíte sa na jeho adrese zapísať do Obchodného registra. Na tieto účely vám ale môže poslúžiť aj moderné sídlo v byte.

Možnosť vybaviť si ho vybaviť môžeme označiť za skutočne najväčší hit poslednej doby. Dôvod je v podstate jasný a je spojený hlavne s radom výhod. Medzi tie prvé musíme rozhodne uviesť to, že ponuka takýchto sídiel je viac než veľká.

Najviac prirodzene dominujú veľké mestá a prestížne adresy. Vďaka tomu sa vaša firma môže na prvý pohľad javiť nielen ako perspektívna, ale môže sa aj celkom jednoducho vyhnúť klasickým kontrolám zo strany finančného úradu. Poteší určite aj to, že ponuka virtuálnych sídiel je spojená so všetkým, čo vyžaduje zákon, rovnako ako s radom doplňujúcich služieb, kam môžeme zaradiť napríklad:

  • Označenie poštovej schránky
  • Zdvíhanie telefónov, prijímanie návštev, preposielanie pošty
  • Krátkodobý prenájom nebytových priestorov na reprezentáciu alebo rokovanie

Ak sa o ich výhodách a fungovaní chcete presvedčiť aj vy, neváhajte si ich prenajať a naplno využívať. Nerozhoduje ani predmet podnikania. Záleží len na tom, aby ste sa vďaka virtuálnemu sídlu dostali ďalej a oveľa jednoduchšie.

Text:PR