Dobre podnikanie vám s virtuálnym sídlom pôjde oveľa ľahšie

Podnikanie má aj napriek svojim výhodám mnohé úskalia a problémy. Ponoriť by sa to do tohto mora mal preto len človek, ktorý disponuje odhodlaním a chuťou zdolávať aj tie najväčšie prekážky. S virtuálnym sídlom alebo modernou ready made spoločnosťou sa vám to bude dariť bez najmenších problémov.

Dobre podnikanie vám s virtuálnym sídlom pôjde oveľa ľahšie
Dobre podnikanie vám s virtuálnym sídlom pôjde oveľa ľahšie (Foto: unsplash.com)

Čo je to ready made firma

Ak chcete podnikať a založiť si spoločnosť, budete musieť absolvovať niekoľko dôležitých krokov. Komunikovať s úradmi, evidovať a zapisovať sa ako podnikateľ v ORSR, zháňať kapitál na základné imanie a mať určitú bonitu. Mnohé z toho si môžete zjednodušiť práve voľbou ready made spoločnosti. Je to predzaložeá firma, bez obchodnej histórie, záväzkov a nesplatených pohľadávok. Je to firma, ktorá bola založená za účelom priameho predaja konkrétnemu záujemcovi, ktorý nechce absolvovať niekoľko týždňový maratón vybavovačiek a behania po úradoch. V priebehu niekoľkých hodín a už od 499 € môže byť nová firma vaša.

Registračné sídlo

Samozrejme, že k jej založeniu budete potrebovať aj vhodné sídlo, s ktorým sa môže zapísať do už spomínaného Obchodného registra. Zákon povoľuje zriadenie aj toho virtuálneho, ktorých ponuka je dnes na trhu naozaj obrovská. Základom je, že disponuje mnohými výhodami.

Moderné virtuálne kancelárie fungujú formou prenájmu, ktorý vám zaistí poskytovateľ tejto služby. Dávajte si pozor, aby bola nehnuteľnosť, v ktorej bude vaša virtuálna kancelária v jeho osobnom vlastníctve.
Virtuálna kancelária vám zaistí:

  • adresu
  • označenie
  • správu pošty
  • možnosť využitia rokovací priestorov

Je to univerzálna pomôcka pre začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú vo svojich začiatkoch ušetriť za klasický prenájom fyzickej kancelárie, ktorý je v mnohých prípadoch neporovnateľne vyšší.

Ideálna kombinácia pre váš biznis

Tiež je to o výhodnej polohe, ktorá vašej firme zaistí prestíž. Širokých možnostiach správy vašej pošty, ako aj o komunikácii pri riadení. Ak sa potrebujete venovať dôležitejším veciam, oddeliť súkromný život od pracovného a ušetriť, virtuálna kancelária v kombinácií s ready made spoločnosťou je naozaj skvelá voľba.

Text:PR